O NAS

Lecznica Weterynaryjna

Leczenie to proces bardzo często złożony, czasem długotrwały. Podstawa to trafnie postawiona diagnoza, która w połączeniu z odpowiednim leczeniem, umożliwi powrót pacjenta do zdrowia. W naszym gabinecie wykonasz wszystkie niezbędne badania w trakcie wizyty. Zapewniamy szeroką listę usług weterynaryjnych zarówno podstawowych jak i specjalistycznych. Posiadamy wysokiej klasy aparat USG, aparat do hematologii oraz biochemii. Przestronny gabinet oraz poczekalnia zapewni pupilom i ich właścicielom komfort podczas każdej wizyty. Posiadamy również nowoczesny blok operacyjny. Zapewniamy opiekę przed i pooperacyjną. Prowadzimy sprzedaż artykułów zoologicznych. Sprzedawane przez nas produkty są sprawdzone, posiadają najlepszą na rynku jakość.  

lek.wet. Jakub Basta

Ukończyłem Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w roku 2009 zdobywając wszechstronne wykształcenie w zakresie nauk lekarsko-weterynaryjnych. Zawód lekarza weterynarii jest dla mnie nie tylko pasją ale również kontynuacją rodzinnych tradycji.
Jestem urzędowym lekarzem weterynarii. Pracuję w akredytowanym laboratorium oraz sprawuję nadzór nad dobrostanem zwierząt gospodarskich. W gabinecie zajmuję się przede wszystkim interną, stomatologią oraz diagnostyką laboratoryjną.
Mój pogodny charakter i niesamowite poczucie humoru wpływają na pozytywną atmosferę w gabinecie.
W wolnym czasie realizuję się w swoich pasjach, jeździe na motocyklu i pływaniu.

lek.wet. Beata Basta

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ukończyłam w 2013 roku z wyróżnieniem. Posiadam wieloletnie doświadczenie praktyczne, które nabywałam w klinikach i lecznicach w Lublinie i Przemyślu. W 2013 roku ukończyłam swój pierwszy kurs ultrasonografii weterynaryjnej. W kolejnych latach praktyki regularnie odbywałam szkoleniach dotyczące diagnostyki obrazowej zwierząt oraz uczestniczyłam w konferencjach dotyczących medycyny weterynaryjnej zwierząt towarzyszących. W gabinecie przyjmuję pacjentów internistycznych, zajmuję się chirurgią ogólną oraz wykonuję badania usg.
Moja sumienność i rzetelne podejście do każdego pacjenta mają wpływ na wysoki poziom świadczonych usług.
Moją pasją jest jazda motocyklem oraz jazda konna.